
179 ₴
Плюшева іграшка для домашніх тварин, кішка, собака, головоломка, милі тварини, стійкі до укусів, інтерактивна скрипуча іграшка для чищення зубів собак, жувальна іграшка для домашніх тварин, товари для домашніх тварин
Батарейка в комплекті
Ні
чи є електричним
Ні
Хімікат, що викликає занепокоєння
Немає
Чи є розумним пристроєм
Ні
Тип набору
Ні
Тип іграшок
Іграшки-пискливі
Матеріал
Фліс
Назва бренду
ishiline
Походження
Материковий Китай
Тип
Собаки
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид животных | Собаки |
| Размер породы животных | Без ограничений |
| Материал | Текстиль |
| Вес упаковки | 1 кг |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Высота | 28 мм |
| Диаметр | 7 см |
| Длина | 7 см |