



199 ₴
Плюшева іграшка для собак у формі восьминога, інтерактивна звукова іграшка-компаньйон для великих і малих собак, що нудьгує, проти знесення
Батарейка в комплекті
Ні
чи є електричним
Ні
Хімікат, що викликає занепокоєння
Немає
Чи є розумним пристроєм
Ні
Тип набору
Ні
Тип іграшок
Іграшки-пискливі
Матеріал
Фліс
Назва бренду
Qzee
Походження
Материковий Китай
Тип
Собаки
1. Зовнішня частина виготовлена з плюшевої тканини, м'якої та приємної для шкіри.
2. Вбудований звуковий сигнал, натисніть, щоб видати звук і зацікавити вашу собаку.
3. Скрегіт зубів супроводжує скрегіт зубів, щоб позбутися нудьги, запобігти руйнуванню будинку собаками.
Матеріал: плюш.
Розмір: 11 * 8,5 * 32 см.
Упаковка: OPP.
Вага: 0,07 кг.
Колір: Синій.
Кількість: 1.
Примітка: 1. Будь ласка, враховуйте невеликі похибки в розмірі через ручні вимірювання.
2. Зображення може не відображати фактичний колір товару через різницю між різними моніторами.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид животных | Собаки |
| Размер породы животных | Без ограничений |
| Материал | Текстиль |
| Вес упаковки | 1 кг |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Высота | 28 мм |
| Диаметр | 7 см |
| Длина | 7 см |
| Цвет | Синий |