
199 ₴
Собака мотузка іграшка міцна жувальна іграшка для укусів, стійка до укусів для середніх і великих собак Золотистий ретривер Пітбуль Лабрадор приладдя
Діаметр 15 сантиментрів
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид животных | Собаки |
| Размер породы животных | Без ограничений |
| Вес упаковки | 1 кг |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Высота | 28 мм |
| Диаметр | 7 см |
| Длина | 7 см |
| Цвет | Зелёный |