
419 ₴
інтерактивна іграшка-стратегія, яка зацікавить вашого улюбленця, змусить його задіяти інтелект та мисливський інстинкт.
Хімікат, що викликає занепокоєння
Немає
Чи є розумним пристроєм
Ні
Тип іграшок
Жувальні іграшки
Матеріал
ПП
Походження
Материковий Китай
Тип
Собаки
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид животных | Собаки |
| Размер породы животных | Без ограничений |
| Материал | Пластик |
| Вес упаковки | 1 кг |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Высота | 28 мм |
| Цвет | Розовый |
| Диаметр | 7 см |
| Длина | 7 см |