
799 ₴
У середині 1940-х червоногубу красуню Женев’єву (Джіджі) Парсонс переслідує сталкер. Одначе їй така увага й таємничість цього чоловіка стають приємними і дарують живу віддушину, ковток свіжого повітря, маленькі радощі життя. Щоправда, красуня гине за загадкових обставин, а вбивство лишається нерозкритим.
За 75 років по тому подібна історія зі сталкером спіткає правнучку Женев’єви, пишногруду письменницю Аделіну Рейлі. Красуня намагається розгадати історію вбивства прабабусі, яку вичитала з її щоденника, знайденого в таємному сховку. Втім і гадки не має, що на неї полює Товариство Всесвітнього Відродження, яке торгує людьми і приносить у жертву маленьких дівчаток.
Чи допоможе Аделіні її сталкер із розкриттям убивства Джіджі і чи хтось врятує світ від некрофілів-сектантів, які поклоняються уроборосу?
Це похмура, захоплююча історія, яка заповзає у ваш розум і залишається з вами протягом кількох днів. Якщо ви фанат ВСЬОГО темного, то цю книгу ОБОВ’ЯЗКОВО треба прочитати!
Josi Beck, USA Today Bestselling Author
Попереджаємо, що книга має розважальний характер, не пропагує і не виправдовує зазначені в ній злочини та насильство. Однак даний Dark Romance містить певні тригери, про які ми маємо застерегти: переслідування, вбивство, сексуальне насильство, тортури, ПТСР, викрадання й торгівля дітьми.
вага!
Видання містить продукцію сексуального характеру та інший контент із віковими обмеженнями. Продаж неповнолітнім заборонений. Реалізація здійснюється виключно з урахуванням вікових вимог.
Діамант
Смерть іде поруч зі мною, але навіть Похмурий Жнець уже не здається загрозою. Я опинилася в неволі істот у подобі чоловіків — монстрів і самозванців. Та їм не вдасться утримувати мене вічно. Я більше не впізнаю себе колишню й борюся, аби віднайти шлях назад — до хижака, що колись вистежував мене в темряві. Мене кличуть діамантом, але те, що вони створили, — лише янгол смерті.
Шукач
Я з’явився на світ хижаком, а безжальність — частина моєї сутності. Коли серед ночі в мене відібрали те, що належало мені, наче сховали безцінний діамант у неприступній твердині, я зрозумів: стримувати звіра більше неможливо. Земля захлинеться кров’ю, поки я розриватиму цей світ, аби знайти її. І коли знайду — поверну туди, де її місце. Ніхто не сховається від мого гніву, особливо ті, хто зрадив.
Застереження:
Книга має виключно художньо-розважальний характер і не пропагує та не виправдовує насильство чи злочини. Водночас жанр dark romance передбачає наявність чутливих тем, зокрема: переслідування, вбивства, сексуальне насильство, тортури, ПТСР, викрадення та торгівлю дітьми.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BookChef |
| Країна виробник | Україна |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | Твердий |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Кількість сторінок | 1360 |
| Рік видання | 2025 |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Жанр | Трилери |
| Вага | 400 г |